אטרקציות בסמוך לבית חנניה

אם הינכם נמצאים באזור בית חנניה ומחפשים כיצד להעביר את הזמן בצורה מהנה עם כל המשפחה או לבד – המאמר הבא בשבילכם. כאן אספנו עבורכם את כך האטרקציות המומלצות באיזור מושב בית חנניה.

אטרקציות מומלצות

כל אחד מאיתנו מעדיף לבלות בצורה אחרת – חלק אוהבים פעילויות אקסטרים, חלק מעדיפים בילוי רגוע בצימר והאחרים רוצים לפתור חידות ולנסות לצאת מחדרי בריחה. הינכם יכולים להיות בטוחים שבאיזור בית חנניה תמצאו את כל סוגי האטרקציות והבילויים.

  • נחל תנינים – לפי מחקרים היסטוריים שבצעו, התגלה כי באזור זה הייתה פעם עיר פרסית ששמה קרוקודילופוליס. הוחלט לקרוא כך לעיר בגלל התנינים שחיו שם באותה התקופה ועד תחילת המאה העשרים. בסוף שנות ה90 בוצעו עבודות שיקום וכעת הינכם יכולים לבקר בשמורת טבע מדהימה, לראות תנינים, להנות מהתצפית באגם ולראות טחנות קמח.
  • פארק אלונה – בילוי שמתאים לכל המשפחה ובמיוחד לאותם האנשים, אשר אוהבים טיולים והליכות. כאן תוכלו ללכת בנקבת מים שהאורך שלה הוא כ280 מטרים. נקבה זו נבנתה על ידי הקדמונים על מנת להוביל מים. אך לא נפתח את כל הקלפים, עדיף שתגיעו אל המקום בעצמכם ותעברו סיור מודרך, בו יספרו לכם על ההיסטוריה של המקום.
  • המדרחוב של זכרון יעקוב – זהו טיול שמשלב בתוכו קניות, בתי קפה, היסטוריה ונופים. מדובר על אווירה מיוחדת במינה, כאשר את הטיול מומלץ להתחיל משער ישי ורחוב המייסדים, שם תוכלו לראות בתים, מחסנים ולהתרשם מצורת הבנייה של אותה התקופה. כמו כן, תוכלו לראות על חלק מהבתים שלטים עם הסברים על החלוצים הראשונים של המקום. לאחר מכן תוכלו להמשיך למוזיאון ניל"י ומשם לחנויות ובתי קפה במדרחוב (עד אז, בטח כבר תהיו רעבים).